Zapraszamy do wystąpienia podczas kolejnej edycji Data Science Summit

3 grudnia 2021 Warszawa & online

Data Science Summit

Czym jest Data Science Summit?

Obszary tematyczne konferencji

Proponowane ścieżki tematyczne

Ostateczny podział na poszczególne ścieżki zostanie ustalony po zakończeniu Call for Papers, będzie on jednak analogiczny do podziału z poprzednich edycji wydarzenia:

Profil uczestnika konferencji

Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski / międzynarodowy, a w jego ostatniej edycji wzięło udział ok. 2500 osób, od juniorów poprzez ekspertów, aż po CTO i CEO.

Jeśli masz pomysł na ciekawy temat i ochotę wystąpić na naszym wydarzeniu w roli Prelegenta, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Wypełnij zgłoszenie

Najważniejsze informacje odnośnie wystąpień i formuły wydarzenia

Dlaczego warto zostać prelegentem DSS21?

Prelegenci poprzednich edycji

Dołącz do grona świetnych ekspertów, którzy dotąd wystąpili na DSS:

Speaker 2020
{{p.firstName}} {{p.lastName}}
{{p.jobPosition}}, {{p.organization}} Więcej

Rada Programowa DSS

Dominik Batorski
Data Science Warsaw
Rafał Malanij
PyData
Tomasz Mostowski
Accenture
Dawid Osiecki
Accenture
Dominik Perykasza
Accenture
Bartosz Pacuszka
Accenture
Mariusz Chmielewski
Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
Maciej Korzeniowski
Capgemini
Marcin Łapiński
Nestlé
Adrian Kapczyński
Polskie Towarzystwo Informatyczne
Maciej Remiszewski
Freelance Consultant
Michał Bijata
Fundacja Academic Partners
Anna Feliksbrot
Fundacja Academic Partners
Mikołaj Wolan
Fundacja Academic Partners

Organizatorzy wydarzenia

Od blisko 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza Data Science Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, The Hack Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu .

Data Science Warsaw to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy organizacją non-profit działającą na rzeczy wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Naszym celem jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej może pochwalić się wysoką pozycją naukową (kategoria A) oraz wysokim poziomem kształcenia (wyróżnienie na kierunku Matematyka i pozytywna ocena na kierunku Informatyka Państwowej Komisji Akredytacyjnej), zaangażowaniem kadry naukowo-dydaktycznej w działalność publikacyjną oraz prowadzeniem dużych projektów informatycznych, w tym projektów zakończonych wdrożeniami.

Jeśli masz pomysł na ciekawy temat i ochotę wystąpić na naszym wydarzeniu w roli Prelegenta, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia zbieramy do 18 października 2021 (termin ten może ulec dalszemu przedłużeniu).

Wypełnij zgłoszenie