Stwórz z nami kolejną edycję największego wydarzenia Data Science w Polsce

A przy tym promuj swoją markę, rekrutuj najlepszych oraz nawiązuj wartościowe kontakty, które umocnią pozycję Twojej organizacji. Zostań Sponorem lub Partnerem DSS 2021!

3 grudnia 2021 Warszawa & online

Data Science Summit

Czym jest Data Science Summit?

Data Science Summit to wysokiej jakości, dużej skali konferencja połączona ze stoiskami Partnerów (Data Science Expo), elementami rekrutacyjnymi oraz innymi inicjatywami towarzyszącymi, która odbędzie się w piątek, 3 grudnia 2021 w Warszawie, na PGE Narodowym i online.

Obszary tematyczne konferencji

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Hybrydowa formuła: PGE Narodowy i online

Data Science Summit 2021 odbywać się będzie na PGE Narodowym w Warszawie i jednocześnie online. (W przypadku braku możliwości realizacji projektu stacjonarnie, projekt zostanie zorganizowany w pełni online.)

PGE Narodowy

Z czego składa się wydarzenie?

KONFERENCJA

  • 11 ścieżek tematycznych (w tym 1 ścieżka dedykowana wyłącznie kadrze kierowniczej)
  • Ok. 120 wystąpień
  • Kilkanaście paneli dyskusyjnych i sesji Q&A

DATA SCIENCE EXPO

  • Standy wystawców prezentujących swoje usługi i produkty
  • Targi pracy Data Science skierowane do uczestników i wszystkich osób zainteresowanych (również z zewnątrz)

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

  • Preparty i Afterparty
  • Warsztaty
  • Sesje lightning talk

Naszemu doświadczeniu zaufali m.in.

W ramach organizowanych przez nas wydarzeń mieliśmy okazję współpracować z wieloma, liczącymi się organizacjami.

...i ok. 500 więcej

Sprawdź inne nasze wydarzenia

Interesuje Cię współpraca? Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

Organizatorzy wydarzenia

Od blisko 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza Data Science Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, The Hack Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu .

Data Science Warsaw to największa społeczność data science w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy organizacją non-profit działającą na rzeczy wymiany myśli i wiedzy na temat data science, inżynierii danych i tzw. sztucznej inteligencji. Naszym celem jest dyskusja o narzędziach, technologii i możliwościach biznesowych związanych ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych, jak również uczeniem maszynowym i uczeniem głębokim.

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej może pochwalić się wysoką pozycją naukową (kategoria A) oraz wysokim poziomem kształcenia (wyróżnienie na kierunku Matematyka i pozytywna ocena na kierunku Informatyka Państwowej Komisji Akredytacyjnej), zaangażowaniem kadry naukowo-dydaktycznej w działalność publikacyjną oraz prowadzeniem dużych projektów informatycznych, w tym projektów zakończonych wdrożeniami.